RECENTLY ZLAGGED IN

Limski kanal

Marko Pucer

CLIMBER STATISTICS

280
zlags
4 894
meters climbed
115 988
total points
7a
best lead grade
6a
best boulder grade

Filter:




Zlagfeed

Route / boulder Style
Lipa 5c
Limski kanal
OS
Krpelj 6a+
Limski kanal
RP
Suze di krokodrilio 6a
Limski kanal
OS
Jastog 6b
Limski kanal
OS
Pikachu 5a
Limski kanal
OS
Kornjača 5c
Limski kanal
OS
List 6a
Limski kanal
OS
List L2 ext 5c
Limski kanal
OS
Kugumar 6a
Limski kanal
OS
Glavič 5a
Kamena vrata
OS
Čistač kamina 5c
Kamena vrata
OS
Zmajeva linija 6a
Kamena vrata
OS
Tobogan 6a+
Kamena vrata
RP
Placchetta 5b+
Punta d'Aglio
OS
Gli amici dell'uccello 5c+
Capo d'Orso
OS
L'ottorina 6a+
Capo d'Orso
OS
Te la do non me la piglio 6b
Capo d'Orso
GO
N.N. 5c
Punta d'Aglio
OS
Vu' compra 6a
Punta d'Aglio
OS
Topo calvo 6a+
Punta d'Aglio
OS
Grand Pa ** 5b+
Noufaro
OS
Bolero ** 6b
Noufaro
OS
Via Vai *** 6a
Noufaro
OS
Eiszeit * 5c
Noufaro
OS
Aroma ** 6a
Noufaro
OS
Chilly ** 6b
Noufaro
OS
Surumoni *** 6c+
Noufaro
TR
Volver *** 6b
Noufaro
OS
Talons Aiguilles ** 6a
Noufaro
OS
Julieta ** 6b
Noufaro
OS
Douleur Et Gloire ** 7a
Noufaro
TR
Big huecose 6a
Vathy
RP
Gefaehrliche Brandung *** 6a
Kasteli
OS
Hocla *** 6a
Kasteli
RP
Scarabeus ** 5b
Kasteli
OS
Damokles * 6a
Kasteli
RP
Weissmatten *** 5c+
Ghost Kitchen
OS
Baldwin ** 6b
Ghost Kitchen
OS
Olympiakos For Elias *** 6b+
Ghost Kitchen
GO
Little Speed Swann ** 6a
Ghost Kitchen
OS
5 Ans Après ** 5c
Ghost Kitchen
OS
Taverna Psirri *** 6b
Ghost Kitchen
OS
Pic Pic *** 6b
Ghost Kitchen
OS
Pimousse ** 5c
Arginonta Valley
OS
Chausse-Trappe *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Les Galois *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Zatz *** 6a
Arginonta Valley
OS
Orea Thea *** 5c+
Pezonda
OS
Stoned Woman *** 5b
Pezonda
OS
Misirlou *** 6a
Pezonda
OS
Le Pote Age Ext *** 5c+
Arginonta Valley
OS
Flocki ** 5c
Arginonta Valley
OS
Greundzo *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Thunder Road *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Kavourmas ** 5c
Arginonta Valley
OS
Lichene 5b
Čepić
OS
Žaba 6b
Čepić
TR
Cracker 6a
Čepić
RP
Via Roma 6a
monsummano
RP
Attenti a Quei Due 5c
monsummano
OS
Via della Domenica 5c
monsummano
OS
Vietato Fumare 6a
monsummano
OS
Brucar 6a
monsummano
OS
Max to Max 6c
monsummano
TR
Placca de Cispan 5b
Napoleonica
OS
L'esprit de la grimpe 5a
Napoleonica
OS
Idefix 6a+
Napoleonica
RP
Artù 5b
Napoleonica
OS
Panoramix 6b
Napoleonica
TR
Falbalà 5c
Napoleonica
RP
Še pomnite tovariši? 6b+
Črni Kal
RP
Idoine *** 6a
Arginonta Valley
OS
Zephyros Ext ** 6c+
Arginonta Valley
GO
The Double Twins *** 5b
Symplegades
OS
Skorpios *** 6a+
Symplegades
OS
Pretty ** 6a
Symplegades
OS
Broom * 6a
Symplegades
OS
Alani *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Grigna *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Kavourmas ** 5c
Arginonta Valley
OS
For Sue And Steve * 5a
Arginonta
OS
Adonibert ** 6a
Arginonta
OS
Birds Without Arms ** 6a+
Arginonta
OS
Stanlay Lubric ** 5c
Ghost Kitchen
OS
Kalymiti J’Aime *** 6a
Ghost Kitchen
OS
Antinea *** 6b
Ghost Kitchen
OS
Absent Friends ** 6a
Ghost Kitchen
OS
Joy In The Garden *** 6a+
Ghost Kitchen
OS
Bali Balo ** 5b+
Ghost Kitchen
OS
Sea Side ** 5c+
Ghost Kitchen
OS
Soupia The Great *** 5c
Summertime
OS
Ammohostos Vasilevousa *** 6a
Summertime
OS
Ammos ** 5a
Summertime
OS
Orea Dana ** 6a+
Summertime
OS
Skafandro ** 5b+
Arginonta Valley
OS
Patókorfa *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Sythas *** 5c+
Arginonta Valley
OS
Rufixius *** 6a+
Arginonta Valley
OS
Tricky-Tricky Mana Mou *** 6b+
Arginonta Valley
GO
Mimi 4b
Limski kanal
OS
Aoo! Annamo! 5b
Limski kanal
OS
Žajfa 5b
Limski kanal
OS
Mr. Bombastic 6a
Limski kanal
OS
Noćno kupanje 5b
Rovinj
OS
Duet di maiale 6a+
Rovinj
OS
Amicici 5a
Rovinj
OS
Alba 6b+
Rovinj
RP
Lovorov list 6b+
Rovinj
OS
Bijelo vino 6a
Ponte porton
OS
Mobitel 5c
Ponte porton
OS
Kopriva 4c
Ponte porton
OS
Zrak 5c
Ponte porton
OS
Glista 5a
Ponte porton
OS
Čauko 6a
Banje in Babna
OS
Il giardino dell'Aephiornis 6b
Banje in Babna
OS
Dolores 6a+
Banje in Babna
RP
Ženski četrtfinale ‘88 6a
Banje in Babna
TR
Tirare tipanie 5a
Banje in Babna
OS
ČRNA Zmerno
Bolder Scena
F
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
F
ZELENA Zmerno
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Zmerno
Bolder Scena
RP
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
F
11 Dicembre 6a
Muro dell'Asino
OS
Bergamici 5b
Muro dell'Asino
OS
Boulder con le formiche 5a
Muro dell'Asino
OS
Testo finito 5c
Muro dell'Asino
OS
Flebo 6a+
Regina del Lago
OS
Nöel 2003 5c
Regina del Lago
OS
Spirito Libero (1st pitch) 5a
Regina del Lago
OS
La Mansarda del Trombino 5c
Regina del Lago
OS
Nikita 6b
Regina del Lago
GO
Poer 5c
Belvedere
OS
Fassan 4c
Belvedere
OS
El Maister 5b
Belvedere
OS
Campi Elisi 5b
Belvedere
OS
Dogh Fish 6a
Belvedere
GO
Katmandu 5a
Čepić
OS
Ohio 4a
Čepić
OS
First 5c
Čepić
OS
Zero 6a+
Čepić
GO
Bohemian Mermaid ** 5b+
Arginonta Valley
OS
Rock Tragos *** 6a
Arginonta Valley
OS
Ad-Hoc *** 6b
Arginonta Valley
OS
L’Engeance *** 6a
Arginonta Valley
OS
Ahtarmas ** 5b
Arginonta Valley
OS
Hippocrates ** 6b
Arginonta Valley
OS
In Vino Veritas *** 6b
Arginonta Valley
OS
Rhythm Of The Rain *** 6a
Arginonta Valley
OS
Naughty Monkey ** 5b+
Arginonta Valley
OS
Ravasaki ** 6a+
Arginonta Valley
OS
Zephyros ** 6a+
Arginonta Valley
OS
Le Bleu Du Ciel *** 6b
Arginonta Valley
OS
Klausis *** 6a+
Arginonta
OS
Loukoumades ** 5c+
Arginonta
OS
Shark Bite * 5c+
Arginonta
OS
Katharina ** 5a
Arginonta
OS
Poly Retsina No Good ** 6a+
Odyssey
GO
Haryvdi ** 6a+
Odyssey
OS
Eurycleia *** 5b
Odyssey
OS
Penelope ** 6a+
Odyssey
GO
Telemaco ** 5b
Odyssey
OS
Argo ** 4c
Odyssey
OS
Midas ** 4a
Odyssey
OS
Captain Adonis ** 5a
Kasteli
OS
Ghecko’S Home ** 5c
Kasteli
OS
Günesli Kiz ** 5c+
Kasteli
OS
Hocla *** 6a
Kasteli
OS
Damokles * 6a
Kasteli
OS
Psomi Ki Elies ** 4c
Kasteli
OS
Ataolaa * 5a
Kasteli
OS
Muca 4b
Vipavska Bela
OS
Šičk 4b
Vipavska Bela
OS
Mortadela 5c
Vipavska Bela
OS
Vipavski bolniki 4c
Vipavska Bela
OS
Vulture 5a
Portafortuna
OS
Kratka slatka 5b
Portafortuna
OS
Lea 5b
Portafortuna
OS
Double 5c
Portafortuna
OS
Trouble 5b
Portafortuna
OS
Leo 5b
Portafortuna
OS
12 years later 5c
Portafortuna
OS
HGB 5c
Portafortuna
OS
Missing 5c
Portafortuna
OS
Mambo No. 5 6a
Portafortuna
OS
R12 6b
Črni Kal
TR
Kačon 5c
Črni Kal
OS
I.R. Baboon 6a+
Črni Kal
RP
Kosovir 4c
Črni Kal
OS
Cow & chicken 5c
Črni Kal
OS
I.R. Baboon 6a+
Črni Kal
TR
ZELENA Srednje težko
Bolder Scena
F
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
RP
RUMENA Srednje težko
Bolder Scena
RP
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
F
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
F
RUMENA Srednje težko
Bolder Scena
F
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ORANŽNA Srednje težko
Bolder Scena
F
ČRNA Zmerno
Bolder Scena
RP
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
F
ZELENA Zmerno
Bolder Scena
F
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F
ZELENA Srednje težko
Bolder Scena
F
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
RP
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
F
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ORANŽNA Srednje težko
Bolder Scena
RP
RUMENA Srednje težko
Bolder Scena
RP
Fračji dol 5b
Črni Kal
OS
Globus 5a
Črni Kal
OS
Casus Purus Putus 6a
Črni Kal
OS
Surogat 6a
Črni Kal
RP
Beetlejuice 6a+
Črni Kal
OS
Burleska RŽV 5a
Črni Kal
OS
Uranoja 5c
Črni Kal
OS
Jutri je nov dan 6a+
Črni Kal
RP
COOH2 6a+
Črni Kal
RP
Komu zvoni 5c
Črni Kal
OS
Stekleni zvon 6a+
Črni Kal
TR
Najboljši sosed 5a
Črni Kal
OS
Oj ježek moj 6a+
Črni Kal
OS
Mira ur 4b
Črni Kal
OS
Mali pišček 4c
Črni Kal
OS
Smegma 5b
Črni Kal
OS
Exitus in tabula 5c
Črni Kal
OS
Ovarij 4a
Črni Kal
OS
Casus Purus Putus 6a
Črni Kal
RP
Mea culpa 5a
Črni Kal
OS
Čebelica 5a
Črni Kal
OS
Mary Pompins 6a+
Črni Kal
RP
Cvrček 5a
Črni Kal
OS
Žužek 6a
Črni Kal
RP
Pakla 5b
Črni Kal
OS
Sonce popoldan 5b
Črni Kal
OS
Lunapark 4a
Črni Kal
OS
Bilabong 5b
Črni Kal
OS
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
F
ZELENA Zmerno
Bolder Scena
F
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ZELENA Srednje težko
Bolder Scena
F
RDEČA Srednje težko
Bolder Scena
F
Burleska RŽV 5a
Črni Kal
OS
Mična gospodična 4c
Črni Kal
OS
Beetlejuice 6a+
Črni Kal
TR
Surogat 6a
Črni Kal
RP
I AM Weasel 6a
Črni Kal
RP
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F
SIVA Srednje težko
Bolder Scena
F
VIJOLIČNA Srednje težko
Bolder Scena
F
RDEČA Zmerno
Bolder Scena
F
ROZA (brez roba) Srednje težko
Bolder Scena
F
SIVA Srednje težko
Bolder Scena
F
ORANŽNA Srednje težko
Bolder Scena
F
SIVA Srednje težko
Bolder Scena
RP
RUMENA Srednje težko
Bolder Scena
F
Nurayev 5a
Sass de Stria
RP
Nurayev 5a
Sass de Stria
RP
Bip bip 5b
Sass de Stria
OS
Matrix 5
Valparola
F
N.N. 5
Valparola
F
Zanna bianca 4c
Steinerne Stadt
TR
Lord 5c+
Steinerne Stadt
OS
Nerone 4c
Steinerne Stadt
OS
Blowing in the wind 5c
Sass de Stria
OS
Black rain (1st pitch) 5a
Sass de Stria
OS
Osso di banana 5a
Sass de Stria
OS
Nuts 4a
Sass de Stria
F
SIVA Srednje težko
Bolder Scena
F
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
F
MODRA Srednje težko
Bolder Scena
RP
ZELENA Srednje težko
Bolder Scena
F
ČRNA Srednje težko
Bolder Scena
F