Route / boulder | Style | Date | Rating |
Comment
|
|
---|---|---|---|---|---|
Splitsies 6c
Mountain Network Arnhem |
OS | 25.02.2020 | No ratings | ||
Grote bakken snel thuis 5b
Mountain Network Arnhem |
OS | 25.02.2020 | No ratings | ||
Hard Sun 7a
Mountain Network Arnhem |
OS | 25.02.2020 | |||
The Virgin "Cheeta" 6b+
Mountain Network Arnhem |
F | 25.02.2020 | No ratings | ||
Grijp je Greep #5 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 25.02.2020 | |||
SLAB OF THE WEEK 12.3 2
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 16.12.2019 | |||
Paars 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Paars 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | No ratings | ||
Zwart 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Blauw 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Geel 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Blauw 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | No ratings | ||
Paars 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 16.12.2019 | |||
Zwart 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 16.12.2019 | No ratings | ||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Blauw 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 16.12.2019 | |||
Rood 6A+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 16.12.2019 | |||
Blauw 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 04.11.2019 | |||
Geel 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.11.2019 | |||
Rood 6A+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 04.11.2019 | |||
Zwart 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 04.11.2019 | |||
Geel 6C+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.11.2019 | |||
SLAB OF THE WEEK 11.1 2
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.11.2019 | |||
Floribunda 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 02.11.2019 | |||
Shaolin shadow boxing 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 02.11.2019 | |||
Silvester 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7a+
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.11.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7b
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.11.2019 | |||
Dansen in het witte water 5a
Mountain Network Arnhem |
OS | 31.10.2019 | |||
Leonidas 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 31.10.2019 | |||
Horse with no name 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 31.10.2019 | |||
Trick'n Treat 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 31.10.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 31.10.2019 | |||
Jeugd Lead JAB 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 31.10.2019 | |||
Hipster Dance Moves 7a+
Mountain Network Arnhem |
RP | 31.10.2019 | |||
Hipster Dance Moves 7a+
Mountain Network Arnhem |
GO | 29.10.2019 | |||
The route to the mammoth 4c
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Little red riding hood 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Dansen in het witte water 5a
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Leonidas 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Lekker fake bakken 5a
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Loeki 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.10.2019 | |||
Mantle 8
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
OS | 19.10.2019 |
|
||
Kalymnos 8-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
OS | 19.10.2019 |
|
||
Dragon Ball 8-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
OS | 19.10.2019 | |||
American Gangster 9-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
GO | 19.10.2019 |
|
||
American Gangster 9-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
GO | 19.10.2019 | |||
Nur der Sinter.. 7-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
F | 19.10.2019 | |||
Fietspad 7-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
OS | 19.10.2019 | |||
Weltraumkakerlake 5
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
F | 19.10.2019 | |||
Cortomaltese 7-
Kletter- und Boulderzentrum Bergstation Hilden |
OS | 19.10.2019 |
|
||
Blauw 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 29.07.2019 | |||
Rood 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 29.07.2019 | |||
Blauw 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 29.07.2019 | |||
Paars 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 29.07.2019 | |||
Super Spidey 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 14.05.2019 | |||
PowerFest 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 14.05.2019 | |||
Supernova 6c
Mountain Network Arnhem |
OS | 14.05.2019 | |||
BetaWave 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 14.05.2019 | |||
Presenze Oscure 5c
Klimcentrum Noardwand |
RP | 11.05.2019 | |||
Carpe Diem 7b
Klimcentrum Noardwand |
OS | 11.05.2019 |
|
||
Rings of saturn 7a
Klimcentrum Noardwand |
GO | 11.05.2019 |
|
||
White out 7a+
Klimcentrum Noardwand |
OS | 11.05.2019 |
|
||
Eigerturm 7c
Klimcentrum Noardwand |
GO | 11.05.2019 |
|
||
Dragon tale 5a
Klimcentrum Noardwand |
OS | 11.05.2019 |
|
||
Mona Lisa 6b
Klimcentrum Noardwand |
OS | 11.05.2019 |
|
||
Big Kahuna Burger 6b
Mountain Network Amsterdam |
OS | 07.05.2019 | |||
Fresh orange juice 7b
Mountain Network Amsterdam |
GO | 07.05.2019 |
|
||
Plasticsoup 7a
Mountain Network Amsterdam |
OS | 07.05.2019 | |||
Silence is golden 7c+
Mountain Network Amsterdam |
GO | 07.05.2019 |
|
||
Master Blaster 6c
Mountain Network Amsterdam |
OS | 07.05.2019 |
|
||
Mexican Poncho´s 6a
Mountain Network Amsterdam |
RP | 07.05.2019 |
|
||
Argus 7a
Mountain Network Arnhem |
F | 03.05.2019 | |||
Elektra 6b+
Mountain Network Arnhem |
OS | 30.04.2019 | |||
Mellow Yellow 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 23.04.2019 | |||
TechnoGym 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 23.04.2019 | |||
Bellissima 6b+
Mountain Network Arnhem |
OS | 21.04.2019 | |||
Beeblebrox's Gambit 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 19.04.2019 | |||
Eos 5b
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Groen, links 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 16.04.2019 | |||
Banana 4c
Mountain Network Arnhem |
RP | 16.04.2019 | |||
Zeus 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Kronos 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Westweg 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Armed, dangerous and off my medication 6b+
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Bakkinator 5a
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Bollinator 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Zodiac 7b+
Mountain Network Arnhem |
GO | 16.04.2019 | |||
Yoshi 7a
Mountain Network Arnhem |
RP | 16.04.2019 | |||
Eddy 6a+
Mountain Network Arnhem |
OS | 16.04.2019 | |||
Follow them Tickmarks 6a+
Mountain Network Arnhem |
OS | 13.04.2019 | |||
Crimposaurus Flex 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 13.04.2019 | |||
Goofi 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 09.04.2019 | |||
A pressing matter 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 09.04.2019 | |||
Roze 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.04.2019 | |||
Blauw 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.04.2019 | |||
Paars 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.04.2019 | |||
Geel 6C+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.04.2019 | |||
Rood 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 04.04.2019 | |||
Paars 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 04.04.2019 | |||
Apollo 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 02.04.2019 | |||
Poseidon 5b
Mountain Network Arnhem |
OS | 02.04.2019 | |||
Blast from the past 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 02.04.2019 | |||
BetaWave 5c
Mountain Network Arnhem |
RP | 31.03.2019 | |||
Easy Lover 6a
Mountain Network Arnhem |
RP | 31.03.2019 | |||
Equinoxe 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 31.03.2019 | |||
De Drinkbak 6c
Mountain Network Arnhem |
OS | 31.03.2019 | |||
Total Badassery 7c
Mountain Network Arnhem |
RP | 31.03.2019 | |||
Geel 7A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 28.03.2019 | |||
Mort de Gana 7a
La Siuranella-Centre |
GO | 23.03.2019 | |||
Mort de Gana 7a
La Siuranella-Centre |
RP | 23.03.2019 | |||
Kun 7a
La Siuranella-Centre |
GO | 23.03.2019 | |||
Kun 7a
La Siuranella-Centre |
RP | 23.03.2019 | |||
La Secallona 7a
La Siuranella-Centre |
OS | 23.03.2019 | |||
Arbres 5a
Grau dels Masets - Esquerra |
OS | 21.03.2019 | |||
Primera 5c
Grau dels Masets - Esquerra |
OS | 21.03.2019 | |||
Black 6b
Grau dels Masets - Esquerra |
OS | 21.03.2019 | |||
Why 6a
Grau dels Masets - Esquerra |
OS | 21.03.2019 | |||
Sugopy 7a
Grau dels Masets - Esquerra |
GO | 21.03.2019 | |||
Sugopy 7a
Grau dels Masets - Esquerra |
RP | 21.03.2019 | |||
Ay Candemor 5b
Can Marges de Baix |
RP | 19.03.2019 | |||
Fletxa Directa 5a+
Can Marges de Dalt |
OS | 19.03.2019 |
|
||
Pixapins 6a+
Can Marges de Baix |
GO | 19.03.2019 |
|
||
This School Pen 7a+
L'Herbolari |
TR | 19.03.2019 | |||
Monolit Groc 5c
Can Marges de Baix |
F | 19.03.2019 | |||
Cojón Prieto 7a
L'Herbolari |
OS | 18.03.2019 | |||
Calçotada Rebollenca 5c
L'Herbolari |
OS | 18.03.2019 |
|
||
Fisuterà pia 7a
L'Herbolari |
GO | 18.03.2019 | |||
La Viuda Negra 6a
Can Parasit |
F | 17.03.2019 | |||
La Marabunta 6a+
Can Parasit |
F | 17.03.2019 | |||
Kagarro Malababa 6b+
Can Parasit |
OS | 17.03.2019 | |||
El Caganer del Ruc 7a
Can Parasit |
GO | 17.03.2019 | |||
Kagarro Malababa 6b+
Can Parasit |
OS | 17.03.2019 |
|
||
Paars 6A+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Felgroen 3
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Paars 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Yoga Walrus 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Zwart 4-
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Rood 6B+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Groen 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Geel 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Blauw 6A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Zwart 4-
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Blauw 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Geel 6C+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Rood 6B+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 14.03.2019 | |||
Groen, links 6b
Mountain Network Arnhem |
OS | 12.03.2019 | |||
Phoenix 7a
Mountain Network Arnhem |
GO | 12.03.2019 |
|
||
Crimposaurus Flex 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 12.03.2019 |
|
||
Doubt and wisdom 6b+
Mountain Network Arnhem |
OS | 12.03.2019 |
|
||
FLASHTEST #20 6B+
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
Rood 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
Groen 5+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
FLASHTEST #24 7A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
FLASHTEST #23 6C+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
Zwart 4-
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
Rood 6B
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
Paars 6B+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 11.03.2019 | |||
Groen 5
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
Geel 7A
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
FLASHTEST #22 6C
Bouldercentrum RijnBoulder |
RP | 11.03.2019 | |||
Scolarist 4a
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.03.2019 | |||
Zeewier 5b
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.03.2019 | |||
BetaWave 5c
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.03.2019 | |||
Zodiac 7b+
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.03.2019 | |||
Super Highball 5c
Mountain Network Arnhem |
OS | 26.02.2019 | |||
Duveltje in een doosje 6b+
Mountain Network Arnhem |
OS | 26.02.2019 | |||
Tarwegras 5a
Mountain Network Arnhem |
F | 19.02.2019 | |||
Maximus 5a+
Mountain Network Arnhem |
F | 19.02.2019 | |||
Zeewier 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 19.02.2019 | |||
Primerov 6c
Mountain Network Arnhem |
GO | 19.02.2019 | |||
Primerov 6c
Mountain Network Arnhem |
GO | 19.02.2019 | |||
Banana 4c
Mountain Network Arnhem |
F | 15.02.2019 | |||
Coaldust 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 15.02.2019 | |||
Puzzlemaniac 5c+
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Zwart 6a
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Fear Of the Dark!! 6c+
Mountain Network Arnhem |
GO | 15.02.2019 | |||
Fear Of the Dark!! 6c+
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Land Before Time 7b
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Acid Trail 6b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Acid Trail 6b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Shark-Attack 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Shark-Attack 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.02.2019 | |||
Juggernaut 4b
Mountain Network Arnhem |
F | 13.02.2019 | |||
Semental 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 13.02.2019 | |||
Dom, Lomp en Famous 5a
Mountain Network Arnhem |
F | 13.02.2019 | |||
Wapiti 8b
Mountain Network Arnhem |
GO | 13.02.2019 | |||
BetaWave 5c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Eddy 6a+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.02.2019 | |||
Shark-Attack 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Acid Trail 6b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Opulenza 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Dit is gewoon een paarse route! 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Purpura 5c+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.02.2019 | |||
Supernova 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Step-Up 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Equinoxe 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.02.2019 | |||
Puzzlemaniac 5c+
Mountain Network Arnhem |
RP | 11.02.2019 | |||
Fluitje 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 11.02.2019 | |||
Fluitje 5b
Mountain Network Arnhem |
RP | 11.02.2019 | |||
Zwart 6a
Mountain Network Arnhem |
RP | 11.02.2019 | |||
Easy Lover 6a
Mountain Network Arnhem |
RP | 11.02.2019 | |||
Smack my pitch up 7a
Mountain Network Arnhem |
RP | 11.02.2019 | |||
Land Before Time 7b
Mountain Network Arnhem |
GO | 11.02.2019 | |||
Land Before Time 7b
Mountain Network Arnhem |
GO | 11.02.2019 | |||
Hold The Line 6c
Mountain Network Arnhem |
GO | 11.02.2019 | |||
Land Before Time 7b
Mountain Network Arnhem |
GO | 06.02.2019 | |||
Shark-Attack 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 06.02.2019 | |||
Voetjes in de sneeuw 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 05.02.2019 | |||
Scolarist 4a
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.02.2019 | |||
Zwart 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 02.02.2019 | |||
Puzzlemaniac 5c+
Mountain Network Arnhem |
F | 02.02.2019 | |||
Equinoxe 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.02.2019 | |||
Triathlon 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 02.02.2019 | |||
Bisontina 7b+
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.02.2019 | |||
Bisontina 7b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.02.2019 | |||
Total Badassery 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 02.02.2019 | |||
Eros 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Aphrodite 4
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Zeus 4
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Apollo 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Ares 4-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Artemis 4+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Hades 4-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Hermes 4+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
The Boa Constrictor 3+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Orpheus 5-
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Aether 4+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Pan 4+
Bouldercentrum RijnBoulder |
F | 31.01.2019 | |||
Bisontina 7b+
Mountain Network Arnhem |
GO | 29.01.2019 | |||
Total Badassery 7c
Mountain Network Arnhem |
GO | 29.01.2019 | |||
Opulenza 6b
Mountain Network Arnhem |
RP | 29.01.2019 | |||
Smack my pitch up 7a
Mountain Network Arnhem |
GO | 29.01.2019 | |||
IJsvogel 6a
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.01.2019 | |||
Libertarias 6c
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.01.2019 | |||
Phoenix 5b
Mountain Network Arnhem |
OS | 29.01.2019 | |||
Shark-Attack 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 22.01.2019 | |||
BetaWave 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 22.01.2019 | |||
Opulenza 6b
Mountain Network Arnhem |
F | 22.01.2019 | |||
El FigurÃn 5a
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Highlights 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Indigo 6a
Mountain Network Arnhem |
RP | 19.01.2019 | |||
Sonic 5c
Mountain Network Arnhem |
RP | 19.01.2019 | |||
Croc 6b+
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Yoshi 7a
Mountain Network Arnhem |
RP | 19.01.2019 | |||
Panoramix 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Brightside 6b
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Felgroen 8a
Mountain Network Arnhem |
GO | 19.01.2019 | |||
The Capt'n 7b
Mountain Network Arnhem |
GO | 19.01.2019 | |||
Leap of Faith 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 19.01.2019 | |||
Sonic 5c
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 | |||
Mango Unchained 5a
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 | |||
Smack my pitch up 7a
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.01.2019 | |||
Banana Biologica 7a+
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 | |||
Yoshi 7a
Mountain Network Arnhem |
GO | 15.01.2019 | |||
Indigo 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 |
|
||
Equinoxe 6b
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 | |||
Supernova 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 15.01.2019 | |||
The Believer 6c+
Mountain Network Arnhem |
GO | 15.01.2019 |
|
||
Yoshi 7a
Mountain Network Arnhem |
GO | 15.01.2019 | |||
Step-Up 6c
Mountain Network Arnhem |
RP | 13.01.2019 | |||
Step-Up 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Dance 6c
Mountain Network Arnhem |
GO | 13.01.2019 | |||
Cagliostro 6b+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Acid Trail 6b+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Fear Of the Dark!! 6c+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Damokles 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Attacco Diretto 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Dit is gewoon een paarse route! 6c
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Easy Lover 6a
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Panic In Pamplona 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Sidewalk 6a+
Mountain Network Arnhem |
F | 13.01.2019 | |||
Peace Frog 7a
Mountain Network Amsterdam |
F | 10.01.2019 | |||
Stemming 4 life 6b
Mountain Network Amsterdam |
F | 10.01.2019 | |||
Side step mayhem 7b
Mountain Network Amsterdam |
GO | 10.01.2019 | |||
Mooi Groen is niet Lelijk 5b
Mountain Network Arnhem |
F | 08.01.2019 | |||
Snail-Trail 4c
Mountain Network Arnhem |
F | 08.01.2019 | |||
W(gl)ow!! 4c
Mountain Network Arnhem |
F | 08.01.2019 | |||
Radioactive 7b
Mountain Network Arnhem |
RP | 02.01.2019 | |||
Smack my pitch up 7a
Mountain Network Arnhem |
F | 30.12.2018 | |||
Dit is gewoon een paarse route! 6c
Mountain Network Arnhem |
OS | 22.12.2018 | |||
La Belle 5c+
Klimcentrum Noardwand |
F | 16.12.2018 | |||
Big Brother 5c
Klimcentrum Noardwand |
OS | 16.12.2018 | |||
Smurfp3n15 7b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 15.12.2018 | |||
Dolldy Bastler 6b+
Klimcentrum Noardwand |
F | 05.12.2018 | |||
Exhibition 5b+
Klimcentrum Noardwand |
F | 05.12.2018 | |||
Presenze Oscure 5c
Klimcentrum Noardwand |
F | 05.12.2018 | |||
Be Hot, Stay Cool 5b
Klimcentrum Noardwand |
F | 05.12.2018 | |||
Tichodream 5c+
Klimcentrum Noardwand |
F | 04.12.2018 | |||
Bob Marley Ged. Weg 6c+
Klimcentrum Noardwand |
F | 04.12.2018 | |||
Fairy tale forest 4c
Klimcentrum Noardwand |
F | 04.12.2018 | |||
Confusico 7b+
Mountain Network Arnhem |
RP | 24.11.2018 | |||
King for a day 5b
Torre Isulidda |
OS | 13.11.2018 | |||
Matter of Trust 5c
Torre Isulidda |
F | 13.11.2018 |
|
||
Red Bull 6a
Torre Isulidda |
F | 13.11.2018 | |||
La sicilia della mia infanzia 7a
Torre Isulidda |
RP | 13.11.2018 | |||
Lisa 6a+
Scomparto Rifiuti |
F | 13.11.2018 |
|
||
Kurt 6b
Scomparto Rifiuti |
RP | 13.11.2018 | |||
La sicilia della mia infanzia 7a
Torre Isulidda |
GO | 11.11.2018 |
|
||
Rapido e facile 6b
Torre Isulidda |
OS | 11.11.2018 |
|
||
Bridget 4
Torre Isulidda |
F | 11.11.2018 | |||
Tower ramp 5b
Torre Isulidda |
OS | 11.11.2018 | |||
La fessura 5c
Torre Isulidda |
F | 11.11.2018 |
|
||
Che mostro 6a
Parco Cerriolo |
OS | 10.11.2018 | |||
Fun & Seitenstrang 6b
Never Sleeping Wall |
GO | 10.11.2018 |
|
||
Banana biologica 7a+
Calamancina |
RP | 08.11.2018 | |||
Melchiorre 6b
Grotta del Cavallo |
OS | 08.11.2018 | |||
Mannara 6a
Campo Base |
OS | 08.11.2018 | |||
Lions, tigers and bears 5b
Calamancina |
TR | 08.11.2018 | |||
Just for fun 4
Sinistra Pietraia |
OS | 07.11.2018 | |||
Fish Mc 6a
Sinistra Pietraia |
OS | 07.11.2018 | |||
Easter sacrifice 5b
Sinistra Pietraia |
F | 07.11.2018 | |||
Burning fat 5a
Sinistra Pietraia |
F | 07.11.2018 | |||
Green spiders 6a+
Sinistra Pietraia |
OS | 07.11.2018 | |||
Blu elephant 7a
Sinistra Pietraia |
TR | 07.11.2018 |
|
||
Tarantula 7b
Sinistra Pietraia |
TR | 07.11.2018 | |||
Performing Seals 4
Calamancina |
F | 05.11.2018 | |||
My little pony 4
Calamancina |
F | 05.11.2018 | |||
Beautiful Hamster 5a
Calamancina |
F | 05.11.2018 | |||
Banana biologica 7a+
Calamancina |
GO | 05.11.2018 | |||
Mezza luna 5c
Campo Base |
F | 05.11.2018 | |||
Red necks 6b
Calamancina |
OS | 05.11.2018 |